KICKBOXING/ K1 W MMA ACADEMY KRAKÓW

Trening kickboxingu w MMA Academy Kraków

Treningi kickboxingu/K1 w MMA Academy Kraków są jednymi z najbardziej popularnych i chętnie wybieranych przez klubowiczów treningów! W grafiku znajdziesz treningi kickboxingu codziennie! Doświadczona kadra trenerska nauczy Cię od podstaw do bardziej złożonych akcji stójkowych!

Co to jest KICKBOXING/K1?

Kickboxing to sport walki, który połącza elementy boksu i tradycyjnych wschodnich sztuk walki, takich jak karate czy taekwondo. Charakteryzuje się użyciem rąk i nóg do zadawania ciosów przeciwnikowi. Kickboxing stał się popularny na całym świecie ze względu na swoją widowiskowość i efektywność w walce.

K1 jest odmianą kickboxing’u, która różni się zasadami od klasycznej wersji. W K1 zostały dołożone np. kolana w klinczu(maks. jedno).

Jak wyglądają treningi Kickboxing/K1 w MMA Academy Kraków?

  1. Część techniczna: Nasza kadra trenerska krok po kroku omówi i przedstawi zagadnienia techniczne. Pokaże przykładowe kombinacje wykorzystywanie w kickboxingu. Każda akcja dostosowana jest do poziomu i stopnia zaawansowania grupy.

  2. Sparingi zadaniowe/ Zadaniówki: Po części technicznej na grupach zaawansowanych odbywają się zadaniówki, czyli sparingi z ograniczeniami. Dzięki realizacji celów obranych w sparingach zadaniowych nauczysz przekładać się technikę na realna sytuację sparingową.

  3. Sparingi: Na treningach grupy zaawansowanej kickboxing/K1 na koniec treningu odbywają się kontrolowane sparingi pod nadzorem trenerów. 

  4. Dostosowane Poziomy Zaawansowania: Kickboxing w naszym klubie dostosowany jest do różnych poziomów zaawansowania. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, u nas znajdziesz wyzwania odpowiadające Twoim umiejętnościom.

Dlaczego warto zacząć trenować Kickboxing/ K1 w MMA Academy Kraków?

Kickboxing to nie tylko skuteczna forma samoobrony, ale także świetny sposób na poprawę kondycji, koordynacji i równowagi. Treningi w naszym klubie nie tylko kształtują ciało, ale również rozwijają determinację i pewność siebie. Głównym trenerem od kickboxing’u jest Monika Kędzierska 12 krotna Mistrzyni Polski w kickboxing’u, więc jakość i dobre treningi gwarantowane! Więcej o Monice znajdziesz poniżej!

Nasi trenerzy przykładają ogromną uwagę do prawidłowej techniki osób ćwiczących i bezpieczeństwo podczas treningów, dlatego kickboxing/K1 w MMA Academy Kraków nadaję się dla każdego!

Dołącz do MMA Academy Kraków i przekonaj się, jak kickboxing może stać się nie tylko sportem, ale również stylem życia. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie – z nami każdy może odkryć radość i satysfakcję płynącą z treningów Kickboxingu!

TRENERZY KICKBOXING/K1 W MMA ACADEMY KRAKÓW

Obecnie w MMA Academy Kraków tygodniowo odbywa się aż 8 treningów kickboxing/ K1. Treningi prowadzone są przez Monikę Kędzierską, Eryka Bałasza i Stanisława Nowaka. Teraz czas na parę słów o nich:

MONIKA KĘDZIERSKA

Monika Kędzierska trener Kickboxing_k1 w MMA Academy Kraków

Monika Kędzierska- posiadaczka stopnia mistrzowskiego w kickboxing’u(2 DAN). Monia swoim podejściem zaraziła zajawką setki osób do treningów kickboxing’u i wyszkoliła wielu zawodników, którzy odnoszą sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Nasza trenerka jest zawsze uśmiechnięta, ale i bardzo wymagająca, co sprawia, że na swoich grupach prowadzi zarówno osoby trenujące rekreacyjnie, jak i medalistów mistrzostw Polski. Monika jest kolejnym bardzo doświadczonym zawodnikiem oraz trenerem w naszej kadrze. Jest 12-krotną Mistrzynią Polski w kickboxing’u, zdobyła v-ce mistrzostw Europy w formule kick light, Puchar Świata w formule K1, Puchar Europy w formule full contact i wiele więcej. Monika prowadzi wieczorne treningi Kickboxing/K1 w MMA Academy Kraków

ERYK BAŁASZ

Eryk Bałasz trener kickboxing/k1 w MMA Academy Kraków

Eryk Bałasz- zawodnik Fight Exclusive Night(FEN), czyli jednej z najwiekszych federacji w Polsce. Treningi sportów walki rozpoczął ponad 10 lat temu. Jest zawodowym zawodnikiem MMA z wieloma sukcesami na zawodach ogólnopolskich. W swoim dorobku ma między innymi medale na takich zawodach jak: MMA Polska, czyli największych zawodach MMA w Polsce i Europie. Swoją wiedzę i doświadczenie wyniesione z wielu walk i treningów przekazuje na porannych grupach kickboxing/K1 dla początkujących!

STANISŁAW NOWAK

Stanisław Nowak trener kickboxing:k1 w MMA Academy Kraków

Stanisław Nowak- Młody zawodnik, którego przygoda ze sportami walki rozpoczęła się gdy miał 4 lata, wtedy tata zapisał go na Taekwon-do. Posiadacz czarnego pasa, multimedalista zawodów Taekwon-do ITF oraz Kick-Boxingu. Do MMA Academy Kraków dołączył pod koniec 2022 roku, gdzie zaczął stawiać swoje pierwsze kroki w BJJ i MMA. Już po 8 miesiącach treningu w Akademii zdobywa tytuł Mistrza Polski ALMMA -66kg. Pomimo młodego wieku jego pasja i zaangażowanie sprawiły, że bardzo szybko zaczął prowadzić treningi, które przyciągają dużą ilość osób! W MMA Academy Kraków Staszek prowadzi piątkowe treningi kickboxing/K1 dla początkujących!

Ludzie w różnych kategoriach wagowych w trakcie treningu mma

Dołącz do najlepszego klubu mma w krakowie!

Dołącz do elitarnej ekipy MMA! Rozwiń swoje umiejętności w MMA Academy Kraków - miejscu, gdzie rodzą się mistrzowie. Zacznij trenować już dziś! Zdobądź umiejętności, siłę i determinację potrzebną w walce!