TRENINGI SPORTÓW WALKI

TRENINGI MMA

W MMA Academy Kraków znajdziesz treningi MMA (Mixed Martial Arts), znane również jako mieszane sztuki walki, to dynamiczny sport walki, który zyskał ogromną popularność na całym świecie. Jest to dyscyplina, która łączy różne techniki i style walki, takie jak boks, muay thai, zapasy, judo, kickboxing, brazylijskie jiu jitsu i wiele innych. Przyjdź na trening i przekonaj się dlaczego tysiące osób pokochało ten sport!

TRENINGI BRAZYLIJSKIEGO JIU JITSU(BJJ)

Brazylijskie Jiu-Jitsu (BJJ) to sztuka walki i system samoobrony, której korzenie sięgają Japonii, a dokładniej japońskiego jiu-jitsu. Rozwinięte w Brazylii przez rodzinę Gracie, BJJ zdobyło rozgłos dzięki swojej skuteczności w pojedynkach sportowych, w tym w walkach MMA. Treningi brazylijskiego jiu jitsu(BJJ) w MMA Academy Kraków cieszą się dużą popularnością!

TRENINGI KICKBOXINGU

Kickboxing to dyscyplina sportu, która łączy elementy boksu i technik kopanych. Jest to dynamiczna i wymagająca forma walki, w której zawodnicy używają swoich pięści i nóg do zadawania ciosów. W kickboxingu dopuszczone są zarówno ciosy rękami (jak w boksie), jak i kopnięcia (jak w sportach takich jak karate). Na treningach kickboxingu w MMA Academy Kraków mata zawsze jest pełna!

TRENINGI BOKSU

Boks jest dyscypliną sportową, w której dwóch zawodników staje naprzeciw siebie w ringu i próbuje pokonać przeciwnika, używając tylko pięści. To starożytna sztuka walki, która ewoluowała w formę sportu o zdefiniowanych zasadach i regulacjach. Boks wymaga od zawodników nie tylko siły fizycznej, ale także zwinności, szybkości, refleksu i umiejętności obronnych. Przyjdź na treningi boksu do MMA Academy Kraków i rozwiń swoje umiejętności pięściarskie! Dowiedz się więcej!

Ludzie w różnych kategoriach wagowych w trakcie treningu mma

Dołącz do najlepszego klubu mma w krakowie!

Dołącz do elitarnej ekipy MMA! Odkryj swoje potencjał w MMA Academy Kraków - miejscu, gdzie rodzą się mistrzowie. Dołącz do nas już dziś i zdobądź umiejętności, siłę i determinację potrzebną w walce!